1022. Posztamens kaspóval
Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, mázas pirogránit, szatírfejes díszítéssel, három részből összeállítható, sérült, restaurált
posztamens m: 122,5 cm; kaspó m: 30 cm