244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Posztamens kaspóval

1022. Posztamens kaspóval

Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, mázas pirogránit, szatírfejes díszítéssel, három részből összeállítható, sérült, restaurált

posztamens m: 122,5 cm; kaspó m: 30 cm