244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Legénységi kard

1099. Legénységi kard

osztrák, 1845-ös típusú, acél penge, bőr borítású fa markolattal, eredeti hüvelyében, a pengén "WBC 9" jelzettel, penge sérült és kisebb sérülésekkel

h: 108 cm