244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaspó

937. Kaspó

osztrák, 20. sz. eleje, teljes felületén zománcozott vörösréz, nyakperemén aranyozás kopott, sérült

m: 23 cm; d: 25 cm