244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

1324. Ékszergarnitúra

20. sz. második fele, 2006 utáni budapesti fémjellel, 18 k fehérarany, 3 db tenyésztett, szürke tahiti gyöngy és 1 db fehér gyöngy (d: 9-10 mm), 92 db briliánssal és apró brillel ékítve cca.2,4 ct, nyakék és fülbevaló pár

23,4 g; h: 3,3-41 cm