943. Doppelglas
német, 18. sz. vége, kétrétegű lapra csiszolt, festett, aranyozott üveg, "Greifussen Foschsunten" aranyozott felirattal, aljában ezüst nitrát festésű sas madár ábrázolással, kis sérüléssel
m: 8,3 cm