244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Doppelglas

943. Doppelglas

német, 18. sz. vége, kétrétegű lapra csiszolt, festett, aranyozott üveg, "Greifussen Foschsunten" aranyozott felirattal, aljában ezüst nitrát festésű sas madár ábrázolással, kis sérüléssel

m: 8,3 cm