244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Menyasszony pohár

1121. Menyasszony pohár

német, Hanau (?), 19. sz. második fele, ezüst, fiktív jegyekkel, öntött, trébelt, poncolt díszítéssel

381 g; m: 21,5 cm