244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1332. Szoliter gyűrű

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Víg Lajos (?) mesterjegy, félszekrényes foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 0,65 ct (R1, Cr, VSI) megkopott, deformálódott gyűrű sín

1,3 g