990. Virágkosár formájú dísztárgy
Herend, 1945, festett porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott Herend és kék koronás címer, masszába nyomott 9002 fazonszámmal, kis sérülésekkel, füle restaurált
15*27 cm