1020. Szecessziós posztamens kaspóval
Steidl Znaim, 19. sz. vége, festett, aranyozott fajanszporcelán, talpon masszába nyomott jelzet és 20380-as formaszám, kaspó kis hibával, alján tűzirepedéssel
kaspó: 28 cm; posztamens: 94 cm