244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szecessziós posztamens kaspóval

1020. Szecessziós posztamens kaspóval

Steidl Znaim, 19. sz. vége, festett, aranyozott fajanszporcelán, talpon masszába nyomott jelzet és 20380-as formaszám, kaspó kis hibával, alján tűzirepedéssel

kaspó: 28 cm; posztamens: 94 cm