244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1065. Gyertyatartó pár

Itália, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, galambokkal díszítve, restaurált, talpon karcolt "TERRA" jelzet

m: 22,5 cm