1109. Díszöv
orosz, 19. sz. vége, 84 zlotnyikos antik ezüst, 1905- utáni fémjellel, cirill mesterjegy, niellós díszítéssel, csatja ezüstözött fém, megkopva, kis sérüléssel
Btto.: 511 g; h: 45,5 cm