244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszöv

1109. Díszöv

orosz, 19. sz. vége, 84 zlotnyikos antik ezüst, 1905- utáni fémjellel, cirill mesterjegy, niellós díszítéssel, csatja ezüstözött fém, megkopva, kis sérüléssel

Btto.: 511 g; h: 45,5 cm