244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Alliance gyűrű

1335. Alliance gyűrű

20. sz. közepe, 2006 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, ezüsttel lemezelt fejben 3 db félmodern csiszolású briliáns cca. 0,4 ct (M2, Cr-TCa, SI-P2)

2,6 g