244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztál pár

1021. Dísztál pár

Schütz Cilli, 1900 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve a hátoldalán: masszába nyomott "Schütz Cilli", formaszám: 033

d: 42 cm