244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kancsó pár

1038. Kancsó pár

Zsolnay gyár, Pécs,1880 körül, festett fehércserép, az egyik jelezve az alján: masszába nyomott "Zsolnay Pécs" jel, formaszám: 4752

m: 18 cm

kis sérülésekkel