1038. Kancsó pár
Zsolnay gyár, Pécs,1880 körül, festett fehércserép, az egyik jelezve az alján: masszába nyomott "Zsolnay Pécs" jel, formaszám: 4752
m: 18 cm
kis sérülésekkel