244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztál

998. Dísztál

Herend, 1994, Bruck Tibor, festett, aranyozott porcelán, áttört peremmel, jelzett az alján: máz feletti kék Herend jel

d: 39,5 cm