244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaviártartó

1200. Kaviártartó

Bécs, 1920 körül, Wiener Metalwaren Fabrik jelzettel, homokfúvott üveg tartó, hullámgilosált fém állványban, delfines tetődísszel, kis sérüléssel

21,5*14,5*12,5 cm