244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco karaffa

1194. Art deco karaffa

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék, mesterjegy nélkül, színtelen, csiszolt üveggel, pótolt dugóval, apró hibával

m: 32,5 cm