1222. Kézi gyertyatartó
Bécs, 1806, 13 latos antik ezüst, 1810-1824 közötti adóbélyeggel, Jacob Kratauer mesterjegy, négyzetes talpán Anjou liliomos családi címerrel, pótolt gyertyacsészéjén, 1935-36. VIII. 26. Iollochs gravírozással, kis sérüléssel
170 g; 7,7*8,8*7 cm