244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Színházi táska

1227. Színházi táska

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Keszler Testvérek mesterjegy, finom sodrony, csipkeszerű díszfodorral, záró pántokon vésés és kék vonalzománc díszítés, kék üveg gombokkal

130 g; táska: 15*18 cm

anker karlánccal, apró hibával