244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Albarello

1050. Albarello

spanyol, 18. sz., ónmázas fajansz, alján felirat: Patika Cordoba 1909. dec. 30. Pekár Imre, sérült

m: 26,5 cm