244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Medál

1307. Medál

20. sz. vége, 2016 előtti budapesti fémjellel, 14 k arany, karmos foglalatban élénk narancsszínű klinohumit kő cca. 7,5 ct, 17 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,6 ct koszorúzva

4,2 g; h: 2,7 cm