244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Cigarettatárca

1237. Cigarettatárca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 750 ezrelékes ezüst, belül és fedlapon aranyozva, Láng Testvérek mesterjegy, csíkozott, vésett sávos díszítéssel, belül 119343 fazonszámmal

158 g; 12*8*1,4 cm