244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Duplafedeles férfi zsebóra

1255. Duplafedeles férfi zsebóra

Svájc, 19. sz. vége, 1902 előtti bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, római számos, percbeosztásos, kis másodperckörös zománcozott számlap, 15 köves anker szerkezet, tokszám: 71181, sugárbordás tokon kis sérülések, működik, fém koro

Btto.: 98,6 g; d: 52 mm