244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Füles kínáló

1126. Füles kínáló

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "O..." mesterjegy, négy lábon álló szögletes tál, kalapált, hólyagolt díszítéssel, sarkán kis horpadással

565 g; 36,3*20*7,5 cm