244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Borkóstoló tálka

1221. Borkóstoló tálka

francia, 19. sz., 900 ezrelékes aranyozott ezüst, 1839 utáni fémjellel, beültetett 1726-os XV.Lajos "Sit Nomen Domini Benedictum" feliratú éremmel, oldalában HERMES PARIS beütővel, kissé megkopva

113 g; 11*8*3,3 cm