244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kancsó

962. Kancsó

magyar, 19. sz. második fele, színtelen és részben tejüveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, aranyozása kopott

m: 27,5 cm