244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1346. Gyűrű

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, csillagvirág formában középen 1 db nagyobb cca. 0,2 ct és 8 db kisebb cca. 0,24 ct briliáns (M1, Cr-Ca, VVS-SI)

1,7 g