1336. Gyöngy nyakék
1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, ezüsttel lemezelt csat, ovális csiszolású szintetikus rubinnal és 4 db apró gyémánttal, nyelves záródás biztonsági nyolcassal, három sorban fűzött igazgyöngyökkel, kis sérüléssel
h: 46 cm