244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Cibórium

1115. Cibórium

német (?), 19. sz. vége, ezüstözött, aranyozott fém, összeállított tárgy talp és szár reneszánsz motívumokkal díszítve, kis sérüléssel

m: 26 cm