244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztalközép

987. Asztalközép

Herend, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, Cubash dekorral, aranyozott fém szerelékkel, jelezve az alján: "K. Anton Herend" máz feletti aranyszínű jelzettel, kis kopásokkal

m: 22 cm; d: 27 cm

sérülésekkel