1149. Úti pipere készlet
Párizs (?), 1838 utáni fémjel, 950 ezrelékes ezüst, "AD" mesterjegy, gilosált alapon búzavirág kék zománc felületekkel, kefék csont alappal, eredeti, színtelen, csiszolt üveg palackok köszörült díszítéssel, eredeti dobozban, kis sérüléssel, össz.: 7 db
m: 15 - 25,5 cm