244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Utazóóra

919. Utazóóra

Bécs, 1760-1780 körül, negyedütős szerkezet, tűzaranyozott bronz tok vésett díszítéssel, zománcozott számlap sérült, felhúzókulcs nélkül, óraház hiányos

m: 16 cm