244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszpohár

947. Díszpohár

német, 19. sz. második fele, csiszolt, köszörült, színtelen üveg, oroszlánnal viaskodó férfialak ábrázolásával, nyakperemén aranyozott, sérült

m: 9 cm