244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéscsésze és alj, 6 személyes

1158. Kávéscsésze és alj, 6 személyes

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spíró Béla mesterjegy, hólyagolt forma, belül aranyozás nyomaival, üvegbetétek nélkül

682 g; m: 5,7 cm; d: 10,8 cm