244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéskancsó

1183. Kávéskancsó

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, öntött körte forma, izoláló csont gyűrűs füllel, domborított, poncolt, neorokokó, virágos díszítéssel

374 g; m: 16,6 cm