1288. Biedermeier karkötő
19. sz. közepe, finom antik arany, fekete zománccal fedett képtartós csattal, 1 db hollandi rózsa és 6 db apró félhollandi csiszolású gyémánttal ékítve, csúszkás vésett csattal fogatott szíj, Mérő feliratú dobozzal, kis sérüléssel
14,4 g