1106. Díszkupa
német(?), 19. sz. második fele, 1902-1922 közötti bécsújhelyi behozatali jellel, antik ezüst, belső részen aranyozva, trébelt, poncolt képmezőben a törökök felett győzedelmeskedő hadvezér és fegyverek ábrázolásával, négy golyó láb, tetején szarvas dísz kiegészítés, kis sérüléssel
764 g; m: 23 cm