244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Dragonyos lovassági szablya

1105. Dragonyos lovassági szablya

osztrák, 18. sz. második fele, acél penge, Nap, Hold, csillagok vésettel, sodort fémszállal díszített fa markolat, bronz oroszlánfejes díszítéssel, kis sérülésekkel

h: 91 cm