1105. Dragonyos lovassági szablya
osztrák, 18. sz. második fele, acél penge, Nap, Hold, csillagok vésettel, sodort fémszállal díszített fa markolat, bronz oroszlánfejes díszítéssel, kis sérülésekkel
h: 91 cm