244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1136. Gyertyatartó pár

Bécs, 1850, 13 latos antik ezüst, Mayerhoffer & Klinkosch mesterjegy, széles kerek talpon, sima balluszteres szárak, egyik javítva, apró sérüléssel

418 g; m: 25 cm