1136. Gyertyatartó pár
Bécs, 1850, 13 latos antik ezüst, Mayerhoffer & Klinkosch mesterjegy, széles kerek talpon, sima balluszteres szárak, egyik javítva, apró sérüléssel
418 g; m: 25 cm