244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1356. Fülbevaló pár

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, 18 k fehérarany papucsokkal, csüngős fazonban, karmos foglalatban 2 db csepp csiszolású briliáns cca. 1,7 ct (F1, W, VVSI) és 2 db modern csiszolású briliáns cca. 0,14 ct (M1, TCr-Cr, VS1-SI2) Gerd Heiss mesterjegy, apró hibával, készítői certifikációval

5 g; h: 2,3 c m