1208. Karaffa
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, Wilhelm Binder mesterjegy, színtelen, csiszolt üveg testtel
m: 28,5 cm