244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karaffa

1208. Karaffa

német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, Wilhelm Binder mesterjegy, színtelen, csiszolt üveg testtel

m: 28,5 cm