244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Papagáj

999. Papagáj

cseh, 19. sz. második fele, festett porcelán, talpán kék méhkas jelzettel, kis restaurálással, szirom sérülésekkel

m: 43,5 cm