1198. Hanukia
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "GM" (?) mesterjegy, hivataljellel, kerek, fémnyomott talp, ívelt karokkal, kivehető gyűrűkkel
393 g; m: 28,2 cm