908. Vértál
Nürnberg, 16. sz., domborított, kalapált sárgaréz, vésett díszítéssel, javított
d: 44,5 cm
Reprodukálva: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Vert Tálak (XV-XVI. század), magánkiadás, 2008 92. oldal