244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Vértál

908. Vértál

Nürnberg, 16. sz., domborított, kalapált sárgaréz, vésett díszítéssel, javított

d: 44,5 cm

Reprodukálva: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Vert Tálak (XV-XVI. század), magánkiadás, 2008 92. oldal