1199. Talpas tál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, domborított, díszkalapált, bordás, golyósoros díszítéssel
380 g; 20,5*18 cm